Hakkımızda
Teknobilgisayar (bilgisayartoptancisi.com)

1999 yılından beri sektörde atık elektronik ve elektrikli eşyaların arındırılması, ayrıştırılması ve gerikazanımı hususunda profesyonel hizmet veren firmamız, 2009 yılından itibaren müşterilerine 16 yıllık deneyimi, profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu ve ileri teknoloji geridönüşüm makine parkuru ile ‘’TEKNO GERİ DÖNÜŞÜM LTD. ŞTİ.’’ adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde verdiğimiz hizmetler, müşteri memnuniyeti ve tavsiyeler, firmamızın en büyük ve en güvenilir referansları olarak sizlere sunulmaktadır.

VİZYONUMUZ

Atık elektronik ve elektrikli eşyaların arındırılması, ayrıştırılması ve geri dönüşümü alanlarında müşterilerinin taleplerini iyi analiz edip ekonomik maliyetli çözümler sunan. Kurumsal sorumluluklarının bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerini yürüten İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayan, ülkemizin ve çalışanlarımızın başarılarıyla gurur duyacağı bir aile olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak, Kendi alanında araştırma ve geliştirmeye önem vermek, Atık elektronik ve elektrikli eşya geridönüşüm alanındaki yenilikleri takip ederek değişime açık olmak, Atık elektronik ve elektrikli eşya geridönüşüm çalışmalarımızda en son teknik ve makine parkurunu sağlamak ve kullanmak, Tüm çalışanlarını mutlu görmektir.